$$ Czesne – zmiany

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Przyszło nam się zmierzyć z sytuacją nadzwyczajną, niespotykaną i dynamiczną. Niestety ani my, ani Państwo nie mamy na nią żadnego wpływu. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że przedszkole w miesiącu kwietniu – decyzją władz – pozostanie zamknięte. W obecnej chwili nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy ta sytuacja ulegnie zmianie i czy dzieci będą mogły wrócić do przedszkola w maju.

Mając na względzie zbliżający się czas opłat za przedszkole oraz powyższe okoliczności postanowiliśmy zaproponować Państwu obniżenie czesnego o połowę tj. do kwoty 350 złotych. Jednocześnie wskazujemy numer rachunku bankowego właściwego do dokonywania opłat w tym miesiącu: 12 1160 2202 0000 0001 5739 5989

Mamy pełną świadomość, że obecna sytuacja społeczno-ekonomiczna związania z epidemią mogła negatywnie wpłynąć także na Państwa budżety domowe. Dlatego też, w przypadku zaistnienia u Państwa nadzwyczajnych okoliczności – prosimy o indywidualny kontakt. Dla każdego z Państwa postaramy się znaleźć optymalne rozwiązanie w zakresie wysokości i sposobu opłat za czesne. Jako firma istniejąca od ponad 20 lat mamy świadomość, że nasza solidarność, wzajemne zaufanie i pomoc w tych trudnych oraz niespotykanych dotąd chwilach są podstawą Naszej dobrej współpracy.

Życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.